Finały II Edycji

Olimpiady Gier Planszowych IPN

FAZA ZASADNICZA (poniedziałek - wtorek)

Kod DrużynySzkoła / OrganizacjaMiastoRunda 1Runda 2Runda 3Runda 4RAZEMTest Wiedzy
NP-01Zespół Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w RopczycachRopczyce585650562200
NP-02Zespół Szkół Nr 1Bochnia545460542220
NP-03Zespół Szkół im. Zjednoczonej EuropyOława535660452140
NP-04Zespół Szkolno-Przedszkolny Zalesice404423561630
NP-05III LO im. Unii LubelskiejLublin405660562120
NP-06Zespół Szkół im. Zjednoczonej EuropyOława566041602170
NP-07Powiatowy Zespół Szkół nr 2Wejherowo565247602150
NP-08Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Adama MickiewiczaRadom8113044930
NP-09Zespół Szkół im. Zjednoczonej EuropyOława465825381670
NP-10III Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaBydgoszcz000000
NP-11Technikum Informatyczne SCISzczecin584646522020
NP-12XII liceum Ogólnokształcące im. M.Skłodowskiej-CuriePoznań565846522120
NP-13II Liceum Ogólnokształcące im. K.K. BaczyńskiegoŚwidnik354346401640
NP-14IV LO im. Marii Skłodowskiej-CurieOlsztyn585452582220
NP-15I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza KościuszkiBielsk Podlaski606060562360
NP-16II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Innowrocław586060542320
Kod DrużynySzkoła / OrganizacjaMiastoRunda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda 5Runda 6RAZEMTest WiedzyID
HSP nr 6 Ropczyce - WitkowiceRopczyce1315161514128519MW-01
HSzkoła Podstawowa nr 69Poznań9687915546MW-02
GSzkoła Podstawowa nr 2 Siechnice1167910115415MW-03
FPubliczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Adama MickiewiczaRadom10101112127622MW-04
FSzkoła Podstawowa nr 38Lublin10161310996711MW-05
ESzkoła Podstawowa nr 69Poznań7109979515MW-06
EI Liceum OgólnokształcąceStarogard Gdański9121013159688MW-07
FSzkoła PodstawowaChęciny13913111013695MW-08
EKlub historyczno-modelarski “Stawka większą niż gra” Kielce12111599136910MW-09
GSzkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana BatoregoInnowrocław1310111012157111MW-10
HTechnikum Informatyczne SCISzczecin121211111176410MW-11
HSzkoła Podstawowa Gniezno111191113106515MW-12
FSzkoła Podstawowa nr 6Ząbki131161113156917MW-13
GSP nr 1 Mikołaja KopernikaNidzica15131212911726MW-14
ESzkoła Podstawowa 22 Białystok912111213137011MW-15
GSzkoła PodstawowaBroszki9111413137679MW-16
GRUPASzkoła / OrganizacjaMiastoRunda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda 5Runda 6RAZEMTest WiedzyID
HZespół Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach Ropczyce133022115BW-01
EZespół Szkół Łączności nr 14Kraków122225140BW-02
EZespół Szkół im. Zjednoczonej EuropyOława13201078BW-03
EZespół Szkolno- PrzedszkolnyZalesice10231073BW-04
FZespół Szkół Centrum Kształcenia RolniczegoSiennica Różana311122100BW-05
GZespół Szkół im. Zjednoczonej EuropyOława333522180BW-06
EI Liceum Ogólnokształcące im. Józefa WybickiegoKościerzyna323232155BW-07
GZSP nr 2 im. Hetmana Stefana CzarnieckiegoWłoszczowa011335135BW-08
HVI Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka Sosnowiec113523156BW-09
FZespół Szkół MechanicznychElbląg122312115,5BW-10
GTechnikum Informatyczne SCI Szczecin3331552016BW-11
HII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Innowrocław353252208BW-12
HZespół Szkół im. Prezydenta Ignacego MościckiegoZielonka02120162BW-13
FZespół Szkół nr 33 Warszawa5121221310BW-14
F33 Grunwaldzka Drużyna StarszoharcerskaBiałystok531332170BW-15
GCentrum Kształcenia Zawodowego i UstawicznegoŁódź31110069BW-16
GRUPASzkoła / OrganizacjaMiastoRunda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda 5Runda 6RAZEMTest WiedzyID
FZespół Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w RopczycachRopczyce00211260OR-01
GXX Liceum Ogólnokształcące im. Leopolda StaffaKraków332235180OR-02
GZespół Szkół im. Zjednoczonej EuropyOława204212113OR-03
HPubliczna Szkoła Podstawowa nr5Radom20202178,5OR-04
ESzkoła Podstawowa nr 69 SMS w Poznaniu (M+I)Lublin00013376OR-05
HSzkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi Mysłowice221213118OR-06
EZespół Szkół Administracyjno-EkonomicznychGdynia11221180OR-07
FZSP w Zalesicach Zalesice241111100OR-08
GVI Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w SosnowcuSosnowiec2522331712OR-09
FZespół Szkół Mechanicznych w ElbląguElbląg212321118,5OR-10
ETechnikum Informatyczne SCI w SzczecinieSzczecin551221160OR-11
ESzkoła Podstawowa nr 69 SMS w Poznaniu (K+W)Poznań01221178OR-12
FSzkoła Podstawowa nr 2 w SiechnicachSiechcice5332331910OR-13
HLiceum Ogólnokształcące im S. WyspiańskiegoNidzica3333321711OR-14
ELiceum Ogólnokształcące im S. WyspiańskiegoNidzica123513150OR-15
HZespół Szkół Komunikacji im. Hipolita CegielskiegoPoznań152333178OR-16
GSzkoła Podstawowa nr 69 SMS w Poznaniu (T+K)Poznań20223090OR-17
GRUPASzkoła / OrganizacjaMiastoRunda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda 5Runda 6RAZEMTest WiedzyID
FZespół Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w RopczycachRopczyce5986653910GE-01
HZespół Szkół im. Komisji Edukacji NarodowejTymbark521756260GE-02
G2 Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława WyspiańskiegoLegnica646938369GE-03
HPubliczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Adama MickiewiczaRadom101381146GE-04
GSzkoła Podstawowa nr 2 im. KK BaczyńskiegoPuławy412040110GE-05
FZespół Szkół im. Zjednoczonej EuropyOława597764380GE-06
FZespół Szkół MechanicznychElbląg479654350GE-07
FZespół Szkolno- PrzedszkolnyZalesice543226220GE-08
EI Liceum OgólnokształcąceKościan786157340GE-09
HZespół Szkół Mechanicznych w ElbląguElbląg615454250GE-10
ETechnikum Informatyczne SCI w SzczecinieSzczecin4787643618GE-11
HSzkoła Podstawowa nr 62Poznań214214143GE-12
GI Liceum Ogólnokształcące PULWołomin383331210GE-13
ESP nr 1 Mikołaja KopernikaNidzica361312160GE-14
EZespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5Łomża445757320GE-15
GZgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła IIZgierz8636793912GE-16

ZnajZnak

STOLIKSzkoła / OrganizacjaMiastoRunda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda 5Runda 6RAZEMID
A/BPubliczna Szkoła PodstawowaCzarna15161610151486ZZ-01
A/BSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w MikluszowicachMikluszowice131515591168ZZ-02
A/BLiceum Ogólnokształcące nr 3 we WrocławiuWrocław11131513182090ZZ-03
E/FPubliczna Szkoła Podstawowa nr5Radom97667237ZZ-04
E/FPubliczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Adama Mickiewicza w RadomiuRadom666112536ZZ-05
A/BSzkoła Podstawowa nr 37 TychyTychy1616710171278ZZ-06
A/BSzkoła Podstawowa nr 9 im. Generała Józefa Wybickiego w WejherowieWejherowo15171634863ZZ-07
C/DAkademicka Szkoła Podstawowa Shakespeare Primary SchoolKielce7169129659ZZ-08
E/FVI Liceum Ogólnokształcące im. Janusza KorczakaSosnowiec96151110556ZZ-09
C/DTechnikum Informatyczne SCI w SzczecinieSzczecin1591268454ZZ-11
C/DSzkoła Podstawowa nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętej Jadwigi Królowej PolskiBiałystok7151453246ZZ-15
E/FSzkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana BatoregoInnowrocław168714121774ZZ-12
E/FPubliczny Ogródek JordanowskiRadom67722327ZZ-13
C/DZespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie im. Polaków spod Znaku Rodła, ul. Paderewskiego 10\/12, 10-314 OlsztynOlsztyn1661384956ZZ-14
C/DSzkoła Podstawowa Nr 1Tuszyn11141413121478ZZ-16
Skip to content