ROZGRYWKI REGIONALNE
II EDYCJA (2023/2024)
Łódzki Finał Regionalny - Łódź 2024
-
Data rozgrywek finałowych:
29 lutego 2024 -
Zawodnicy i drużyny:
215 uczestników w 85 ekipach
Kwalifikację do finałów ogólnopolskich zdobyli:
-
Bitwa Warszawska: Ignacy Zabost i Oliwia Komorowska
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łodzi. -
ORP Orzeł: Witold Szeszuła i Igor Stronka
Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu -
ZnajZnak: Kornelia Kapuścińska i Maja Krauze
Szkoły Podstawowej Nr 1 w Tuszynie -
Miś Wojtek: Krzysztof Halamus i Bartosz Kowalski
Szkoły Podstawowej w Broszkach -
Gwiaździsta Eskadra: Kamila Andrzejczak, Ksawery Kowalczyk i Dawid Tomicki
Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II -
Niepodległa:Alan Kwiatkowski, Mateusz Zientalski, Daniel Grontkowski i Jacek Szydzik
II LO im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu
Podlaski Finał Regionalny - Białystok 2024
-
Data rozgrywek finałowych:
22 lutego 2024 -
Zawodnicy i drużyny:
177 uczestników w 64 ekipach
Kwalifikację do finałów ogólnopolskich zdobyli:
-
Bitwa Warszawska: Dawid Mieczkowski Jan Sural
33 Grunwaldzka Drużyna Starszoharcerska w Białymstoku -
ORP Orzeł: Filip Kazimierski Mateusz Łamejko
LO im S. Wyspiańskiego w Nidzicy -
ZnajZnak: Jan Stasiak Adrian Sokólski
SP Nr 50 w Białymstoku -
Miś Wojtek: Amelia Karny Maja Gabrel
SP Nr 22 w Białymstoku -
Gwiaździsta Eskadra: Patryk Szenk Mateusz Maszkowski Piotr Szymański
Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących Nr 5 w Łomży -
Niepodległa:Nataniel Pietrzykowski Tomasz Niemyjski Michał Porzeziński Szymon Samusiewicz
I LO w Bielsku Podlaskim
Warmińsko-Mazurski Finał Regionalny - Olsztyn 2024
-
Data rozgrywek finałowych:
19 lutego 2024 -
Zawodnicy i drużyny:
_ uczestników w _ ekipach
Kwalifikację do finałów ogólnopolskich zdobyli:
-
Bitwa Warszawska: Jakub Piwoński Jakub Padyjasek
Zespół Szkół nr. 33 w Warszawie -
ORP Orzeł: Marcel Mazur Kacper Olszewski
LO Nidzica -
ZnajZnak: Maja Duchnowska Alicja Bożyczko
ZSEH - Olsztyn -
Miś Wojtek: Hanna Koszewska Oliwia Kosobucka
SP nr 1 Mikołaja Kopernika w Nidzicy -
Gwiaździsta Eskadra: Hanna Kapczyńska Alicja Taratycka Stanisław Wojdowski
Sp. 1 Nidzica -
Niepodległa:Bruno Myher Aleksander Antończyk Eryk Rynkiewicz Michał Patla
IV LO w Olsztynie
Mazowiecki Finał Regionalny - Warszawa 2024
-
Data rozgrywek finałowych:
14 lutego 2024 -
Zawodnicy i drużyny:
289 uczestników w 121 ekipach
Kwalifikację do finałów ogólnopolskich zdobyli:
-
Bitwa Warszawska: Sadurski Wiktor Szymon Sobiesiak
Zespół Szkół im. Prezydenta Ignacego Mościckiego w Zielonce -
ORP Orzeł: Antoni Teichert Michalina Teichert
Szkoła Podstawowa nr 2 w Siechnicach -
ZnajZnak: Kinga Fijołek Piotr Łagowski
Publiczny Ogrodek Jordanowski w Radomiu -
Miś Wojtek: Mikołaj Zawadzki Szymon Wardowski
Szkoła Podstawowa Nr 6 w Ząbkach -
Gwiaździsta Eskadra: Konrad Kujawa Martyna Stolarczyk Maja Żółtkiewicz
I LO PUL w Wołominie -
Niepodległa:Mateusz Miernikiewicz Mateusz Kursa Michał Wójcik Adam Poluchowicz
II LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Świdniku
Wielkopolski Finał Regionalny - Poznań 2024
-
Data rozgrywek finałowych:
8/9 lutego 2024 -
Zawodnicy i drużyny:
_ uczestników w _ ekipach
Kwalifikację do finałów ogólnopolskich zdobyli:
-
Bitwa Warszawska: Szymon Siedlecki, Wiktor Maciejewski
II LO im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu -
ORP Orzeł: Kalina Pertek, Wojciech Wiśniewski
Szkoła Podstawowa Nr 69 w Poznaniu -
ZnajZnak: Kacper Sobczak, Filip Głowacki
Szkoła Podstawowa nr 11 w Inowrocławiu -
Miś Wojtek: Gabriela Duszyńska, Natalia Majewska
Szkoła Podstawowa Milenium w Gnieźnie -
Gwiaździsta Eskadra: Szymon Krzesiński, Miłosz Danielewicz, Ignacy Starosta
Szkoła Podstawowa Nr 62 w Poznaniu -
Niepodległa:Mieszko Czubiński, Beata Ciesielska, Małgorzata Markiewicz, Jan Bączkowski
XII Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu
Zachodniopomorski Finał Regionalny - Szczecin 2024
-
Data rozgrywek finałowych:
5/6 lutego 2024 -
Zawodnicy i drużyny:
_ uczestników w _ ekipach
Kwalifikację do finałów ogólnopolskich zdobyli:
-
Bitwa Warszawska: Kacper Kupczyński, Igor Nadkierniczny
-
ORP Orzeł: Adrian Orłowski Gabriel Wilczyński
-
ZnajZnak: Alan Kajkowski Maksymilian Sobczak
Technikum Informatyczne SCI -
Miś Wojtek: Antoni Misztal Natalia Warniełło
Technikum Informatyczne SCI -
Gwiaździsta Eskadra: Patryk Kopras Mikołaj Leszczyński Hubert Rutkowski
Technikum Informatyczne SCI -
Niepodległa:Maciej Kopyciński Jakub Szymaniak Arkadiusz Konopacki Adam Guskos
Kujawsko-Pomorski Finał Regionalny - Bydgoszcz 2024
-
Data rozgrywek finałowych:
25 stycznia 2024 -
Zawodnicy i drużyny:
140 uczestników w _ ekipach
Kwalifikację do finałów ogólnopolskich zdobyli:
-
Bitwa Warszawska: Dominik Chełmicki Krzysztof Wata
Zespół Szkół Mechanicznych w Elblągu -
ORP Orzeł: Marceli Ptaszek Aleksander Kucharski
Zespół Szkół Mechanicznych w Elblągu -
ZnajZnak: Maja Rostoska Alicja Rzewuska
III Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy -
Miś Wojtek: Szymon Żak Filip Makowiecki
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Batorego w Inowrocławiu -
Gwiaździsta Eskadra: Jan Banach MIkołaj Kaszkur Krzysztof Banasiewicz
Zespół Szkół Mechanicznych w Elblągu -
Niepodległa:Maciej Koczorowski Bartłomiej Hetzig Leon Weresz Bartosz Rachwał
III Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy
Opolski Finał Regionalny – Opole 2023
-
Data rozgrywek finałowych:
12 grudnia 2023 -
Zawodnicy i drużyny:
_ uczestników w _ ekipach
Kwalifikację do finałów ogólnopolskich zdobyli:
-
Bitwa Warszawska: Bartosz Rudzki, Jakub Laprus
VI Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Sosnowcu -
ORP Orzeł: Julia Mizera Michał Kaczmarczyk
VI Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Sosnowcu -
ZnajZnak: Damian Nowak, Dominik Słota
VI Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Sosnowcu -
Miś Wojtek: Filip Sala, Borys Mazanka
Klub historyczno-modelarski “Stawka większą niż gra” -
Gwiaździsta Eskadra: Paula Ruskowiak, Nikola Suszczewicz, Agata Tęcza
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM OSKARA KOLBERGA W KOŚCIANIE -
Niepodległa:Patryk Gancarz, Maximilian Piwowarczyk, Oliwia Kołaczkiewicz, Kacper Kot
Zespół Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie
Świętokrzyski Finał Regionalny – Kielce 2023
Kwalifikację do finałów ogólnopolskich zdobyli:
-
Bitwa Warszawska: Adrian Gębka, Patryk Rajca
ZSP nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie -
ORP Orzeł: Maja Czyż, Maja Szczepińska
ZSP w Zalesicach -
ZnajZnak: Wojciech Kaleta, Mateusz Wydra
Akademicka Szkoła Podstawowa Shakespeare Primary School, Kielce -
Miś Wojtek: Michalina Wąchała, Maria Zygarowicz
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Chęcinach -
Gwiaździsta Eskadra: Nikola Lipiec, Łucja Tuzimek, Franciszek Olszewski
ZSP w Zalesicach -
Niepodległa:Jan Bisiński, Filip Ligęza, Wiktor Wilczyński, Albert Sentkiewicz
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Adama Mickiewicza w Radomiu
Pomorski Finał Regionalny – Gdańsk 2023
Kwalifikację do finałów ogólnopolskich zdobyli:
-
Bitwa Warszawska: Maksymilian Drewa i Szczepan Makurat
I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie -
ORP Orzeł: Klaudia Moszczyńska i Wanda Burblis
Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych w Gdyni -
ZnajZnak: Marta Piastowska i Krzysztof Lietzau
Szkoła Podstawowa nr 9 w Wejherowie -
Miś Wojtek: Maria Cybulska i Malwina Czaja
I Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gdańskim -
Gwiaździsta Eskadra: Fabian Żmijewski, Paweł Cholewa, Denis Suchcicki
Zespół Szkół Mechanicznych w Elblągu -
Niepodległa:Oskar Leonarczyk, Mateusz Kornacki, Maksymilian Wieżel, Kacper Kwidzinski
Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Wejherowie
Śląski Finał Regionalny – Katowice 2023
Kwalifikację do finałów ogólnopolskich zdobyli:
-
Bitwa Warszawska: Przemysław Szymański i Dominik Ksiądzyna
Zespół Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie -
ORP Orzeł: Jakub Kowalewski i Tomasz Kolbusz
Szkoła Podstawowa nr 13 w Mysłowicach -
ZnajZnak: Jagna Tetla Antonina Dec
Szkoła Podstawowa nr 37 Tychy -
Miś Wojtek: Milena Kuropatwa Alicja Rożek
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Józefa Janika w Mikołowie -
Gwiaździsta Eskadra: Dominik Bielicki Marek Lis Mieszko Rzadkowski
Zespół Szkół im Zjednoczonej Europy w Oławie -
Niepodległa:Sebastian Plekaniec, Kryspin Haponik, Patryk Gancarz i Maximilian Piwowarczyk
Zespół Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie
Lubelski Finał Regionalny – Lublin 2023
Kwalifikację do finałów ogólnopolskich zdobyli:
-
Bitwa Warszawska: Dominik Hawryluk i Łukasz Marzec
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej -
ORP Orzeł: Mateusz Jędrzejewski Julian Dorosz
ZSEK Lublin -
ZnajZnak: Zosia Słącz i Nadia Wiśniewska
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. A. Mickiewicza w Radomiu -
Miś Wojtek: Tymon Malec Błażej Tutka
Szkoła Podstawowa nr 38 w Lublinie -
Gwiaździsta Eskadra: Małgorzata Furtak Magdalena Komsta Marek Niezbecki
Szkoła Podstawowa nr 2 im. K.K. Baczyńskiego Puławach -
Niepodległa:Kacper Ankiersztejn Martyna Fałek Agata Mendel Mikołaj Mudel
III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie
Radomski Finał Regionalny – Radom 2023
-
Data rozgrywek finałowych:
9 listopada 2023 -
Zawodnicy i drużyny:
74 uczestników w 32 ekipach
Kwalifikację do finałów ogólnopolskich zdobyli:
-
Bitwa Warszawska: Nadia Rywacka i Aleksandra Łyżwińska
Zespół Szkolno-Przedszkolny W Zalesicach -
ORP Orzeł: Julian Rdzanek, Maciej Szyszka
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Radomiu -
ZnajZnak: Antoni Iwanicki i Wiktor Kobos
Publiczna Szkoła Publiczna nr 5 w Radomiu -
Miś Wojtek: Igor Gajewski i Aleks Krzyżanowski
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. A. Mickiewicza w Radomiu -
Gwiaździsta Eskadra: Oliwia Mital Julia Czachor Hanna Będzińska
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. A. Mickiewicza w Radomiu -
Niepodległa:Filip Konwa, Stanisław Książek, Dawid Raban, Oskar Podgórski
Zespół Szkolno-Przedszkolny W Zalesicach
Dolnośląski Finał Regionalny – Wrocław 2023
Kwalifikację do finałów ogólnopolskich zdobyli:
-
Bitwa Warszawska: Bartosz Skowera, Gracjan Gołąbek
Zespół Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie -
ORP Orzeł: Kacper Kwieciński, Patryk Biiliński
Zespół Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie -
ZnajZnak: Tymon Drop, Artur Raczkowski
III LO we Wrocławiu -
Miś Wojtek: Antoni Teichert, Szymon Teichert
Szkoła Podstawowa nr 2 Siechnice -
Gwiaździsta Eskadra: Maciej Krzyważnia, Bartosz Górnicki, Kacper Jarmuziewicz
II LO w Legnicy -
Niepodległa:Marek Cały, Filip Vieweg, Mateusz Maksymowicz, Paweł Woźniak
Zespół Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie
Małopolski Finał Regionalny – Kraków 2023
Kwalifikację do finałów ogólnopolskich zdobyli:
-
Bitwa Warszawska: Stanisław Kenar i Bartosz Krzewicki
Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie -
ORP Orzeł: Igor Semik, Bartosz Kulesza
XX LO im. Leopolda Staffa w Krakowie -
ZnajZnak: Aleksandra Talaga i Inga Świerblewska
SP im. Jana Pawła II w Mikluszowicach. -
Miś Wojtek: Oliwier Krzyżak i Dawid Krzyżak
SP im. majora pil. J Iszkowskiego w Tęgoborzy. -
Gwiaździsta Eskadra: Bartosz Bednarz, Sebastian Rusin, Szymon Woźniak
Absolwenci ZS im. KEN w Tymbarku -
Niepodległa:Adam Nowak, Dominik Gołas, Mateusz Broszkiewicz, Jakub Gierek
Zespół Szkół w Bochni
Podkarpacki Finał Regionalny – Rzeszów 2023
Kwalifikację do finałów ogólnopolskich zdobyli:
-
Bitwa Warszawska: Szymon Dunaj ,Michał Ziemliński
Zespół Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach -
ORP Orzeł: Alicja Mazur, Justyna Łagowska
Zespół Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach -
ZnajZnak: Hanna Szot ,Olga Wulkowicz
Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej -
Miś Wojtek: Przemysław Pach, Rafał Pach
SP nr 6 Ropczyce - Witkowice -
Gwiaździsta Eskadra: Kamil Wanat, Marcin Darłak, Dominik Magdoń
Zespół Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach - Niepodległa:Wiktoria Przywara, Wiktoria Wesołowska, Natalia Paściak, Gabriela Haracz Zespół Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach
Dolny Śląsk – Wrocław
Zgłoszenia do 31 października 2022.
Finał regionalny 3-4 listopada.
Śląsk – Katowice
Zgłoszenia do __ listopada 2022.
Finał regionalny 24-25 listopada